Tilbake til alle rapporter

Vann/regnvann strømmer ned i eiendommen

Rapportert anonymt 12:34, tirsdag 22 september 2020

Sendt til Nordreisa og Troms 1 minutt senere

Dette er nok et problem som har vedvart over år, men nå er vi tilfeldigvis i fritidseiendommen og i disse regnvåte tider viser det seg at det er noe feil med drenering alternativt helling på veien slik at regnvann strømmer nedover innkjørselen. er dette noe som kan fikses

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter