Tilbake til alle rapporter

Defekt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Joakim Strandene 21:23, tir. 22 september 2020

Sendt til Holmestrand og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Nest siste gatelys i Brages Vei er defekt. Gatelyset ligger nær Brages Vei 22 og 24.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 22:26, tir. 20 oktober 2020

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Joakim Strandene 22:26, tir. 20 oktober 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?