Tilbake til alle rapporter

Det lyser ikke av pæren i gatelyset.

Rapportert i kategorien Gatelys av Steinar Aas Andersen 23:53, onsdag 23 september 2020

Sendt til Statens vegvesen region nord og Alta 1 minutt senere

Lyspæren i gatelyset nærmest Skogly 11 lyser ikke lengre, og har ikke gjort det på en stund. Det forventes at det kun er å skifte pære for å få dette i orden.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:47, lørdag 24 oktober 2020

  • Det tok 4 år før det ble utført.

    Sendt inn av Steinar Aas Andersen 21:47, lørdag 24 oktober 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter