Tilbake til alle rapporter

Kantsteiner borte mellom vei og fortau

Rapportert i kategorien Hull i vei av Torunn 10:52, torsdag 24 september 2020

Sendt til Moss og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Kantsteiner er smuldret opp i småbiter. Det er hull mellom fortau og vei ca 2 meter langt. Biler som kjører over denne kant inn til Kiwi kan risikere å ødelegge dekk.Farlig for syklende med mye småstein der hvor kantstein har vært. Ny kantsein eller asfalt må dekkes over hullet snarest

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:52, torsdag

  • Hullet har blitt større siden dette ble rapportert. Får håpe det blir ordnet før noen skader seg! Dersom det kommer litt snø blir det vanskelig å se hullet.

    Sendt inn av Torunn 11:52, torsdag

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter