Tilbake til alle rapporter

Rist/sluk er erstattet av tett kummelokk, som medfører oversvømmelse på deler av vår eiendom

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av Rune Røyseth 14:54, torsdag 24 september 2020

Sendt til Askøy mindre enn et minutt senere

Se bildet. Manglende drenering som følge av av den tidligere risten er blitt erstattet med et tett kummelokk. Her må det være rist, noe som tidligere har vært kommunisert......

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:18, torsdag

  • Hva er vitsen når kommunen ikke bryr seg. PS! Dette er andre gang dette tilfellet er rapportert.

    Sendt inn av Rune Røyseth 17:18, torsdag

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter