Tilbake til alle rapporter

Deler av veien er under oppløsning og sprekker opp.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Oddmund Karlsen 19:25, tor. 24 september 2020

Sendt til Moss og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Asfalten sprekker opp i fra krysset inn til Kiwi og 20-30 meter forbi huset 299 A. Lastebiler som passerer gjør at huset i Osloveien 299 A og 299 B rister når de tyngste lastebilene passerer. Dette er ikke holdbart for oss som bor her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:34, tor. 22 oktober 2020

  • Det går tregt. Burde vært asfaltert for lenge siden.

    Sendt inn av Oddmund Karlsen 20:34, tor. 22 oktober 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:33, lør. 21 november 2020

  • Ting tar tid.

    Sendt inn av Oddmund Karlsen 00:33, lør. 21 november 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter