Tilbake til alle rapporter

Gatelys på Hornset nord er i ustand

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 09:04, lør. 26 september 2020

Sendt til Rendalen og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Gatelys på Hornset nord er i ustand

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 09:23, lør. 24 oktober 2020

  • Still open, via questionnaire, 12:37, lør. 21 november 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?