Tilbake til alle rapporter

Mangler lys

Rapportert i kategorien Gatelys av Anne Piiksi Røraas 17:41, ons. 30 september 2020

Sendt til Moss og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

På gangvei fra Luenbakken opp mot Kantåsen er det et gatelys som ikke virker, og et som virker fra og til.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:49, fre. 6 november 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:28, fre. 4 desember 2020

  • Dette er ikke løst og i tillegg er det enda en lampe som ikke lyser på samme sted.

    Sendt inn av Anne Piiksi Røraas 13:28, fre. 4 desember 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:39, torsdag 7 januar 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Anne Piiksi Røraas 16:36, mandag 15 februar 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter