Tilbake til alle rapporter

Behov for flere fartsdumper

Rapportert anonymt 17:45, ons. 30 september 2020

Sendt til Hammerfest og Finnmark 5 minutter senere

På Nedre Rairo er det allerede 3 fartsdumper. Men de følger ikke hele gata ut. Ved strekninga der det ikke er fartsdumper kjører flere i 50-60 km/T. På den strekninga bor det 13 (!) barn!! Kan dere være så snill å fikse omså 1 til fartsdomp på Nedre Rairo? Helst i nærheten av vann&avløphuset feks.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter