Tilbake til alle rapporter

Manglende skilt som viser kryss

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 21:54, onsdag 30 september 2020

Sendt til Statens vegvesen region sør og Lyngdal 1 minutt senere

Det bør komme opp et skilt som viser veikryss når man kommer fra Agnefest. Flere tror/oppfatter at de er på forkjørsvei når man kommer derfra med trafikkut fra gamle Myrveien. . Det oppstår stadig uønskede situasjoner.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:38, torsdag 29 oktober 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:20, torsdag 26 november 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter