Tilbake til alle rapporter

30-40 gatelys som er mørke

Rapportert i kategorien Gatelys av Ken Bruheim 23:11, ons. 30 september 2020

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vestby 3 minutter senere

Omtrent samtlige gatelys på strekningen Sonsveien rundkj.- Smørbekk er mørke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:53, tor. 29 oktober 2020

  • Dette har vært rapportert lenge, og det virker ikke som om ansvarlige myndigheter/organ bryr seg med hverken å løse eller melde tilbake på dette. Strekningen inneholder farlig og uoversiktlig kryssingspunkt mellom syklister og bil ved Smørbekk ved veibroen over jernbanen, og pga manglende belysning spesielt på dette stedet, har både jeg og andre opplevde skumle situasjoner.

    Sendt inn av Ken Bruheim 11:53, tor. 29 oktober 2020

  • Kan man forvente at ansvarlige myndigheter melder tilbake på denne saken?

    Sendt inn av Ken Bruheim 12:42, mandag 25 januar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter