Tilbake til alle rapporter

Mangler asfalt.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Bengt Nilsen 17:59, torsdag 1 oktober 2020

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden mindre enn et minutt senere

Veien har ikke blitt asfaltert etter gravearbeid i forbindelse med kabelreparasjon for ca 18mnd. siden.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Bengt Nilsen 20:24, torsdag 29 oktober 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter