Tilbake til alle rapporter

Fra E6 og inn mot bjørnemyra har det vært mørkt og gatelys i ustand i lange tider. Dette bør jo fikses før det skjer en ulykke nu i høstmørket. I 2019 hadde vi samme problemet.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:47, torsdag 1 oktober 2020

Sendt til Statens vegvesen region nord og Alta 3 minutter senere

Helt mørkt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ser ut som de jobber med å fikse gatelys probleme. Så det har tydeligvis hjulpet å sende inn en klage /fortelle om manglende gatelys på bjørnemyra. Så det kan hjelpe å si fra om ting som trenger å bli utbedret.

    Publisert anonymt 23:17, torsdag 29 oktober 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter