Tilbake til alle rapporter

Oppsamling av bilvrak, båtvrak og generell forsøpling

Rapportert i kategorien Forsøpling anonymt 09:17, fredag 2 oktober 2020

Sendt til Hammerfest 2 minutter senere

I 5 år nå har denne tomta forsøplet Rypefjord på ett nivå som er verdig en søppelfylling.. Har kommunen planer om å tta tak i dette? Skammelig!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:26, fredag 30 oktober 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter