Tilbake til alle rapporter

Utkjørsel fra Kiwi Hesseng, helt ute ved veien er det store hull

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Kine C. Pettersen 12:25, fre. 2 oktober 2020

Sendt til Sør-Varanger og Statens vegvesen region nord 5 minutter senere

Det har vært hull på begge sider av inn/utkjørsel fra kiwi hesseng i 3 år nå. Problemet har vært forsøkt løst av dere med å fylle på litt sand der, noe som har funket fint helt til neste gang det regner. Da renner all sanden bort igjen. Asfalt?

Vi får mange tilbakemeldinger om at folk som kjører inn og ut her "knuser" bilene sine.

Er dette noe dere kan ta tak i ?

Mvh KineC. Pettersen. Butikksjef

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Tatt til orientering

    Sendt inn av kjde@svk.no 09:55, man. 16 november 2020

  • Tatt til orientering

    Sendt inn av kjde@svk.no 10:04, man. 16 november 2020, markert som fikset

  • Hullet er blitt enda større og kan gir skade på bilen hvis man ikke passer på.

    Publisert anonymt 11:23, onsdag 21 april 2021

  • Hei igjen

    Har dere noen varig plan på hvordan dette skal løses? Nå er det store hull igjen.

    Mvh Kine Pettersen. Butikksjef Kiwi Hesseng

    Sendt inn av Kiwi Hesseng 15:01, onsdag 21 april 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter