Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke.

Rapportert i kategorien Gatelys av Atle Teksum 20:54, fre. 2 oktober 2020

Sendt til Elverum og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Gatelys virker ikke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?