Tilbake til alle rapporter

Gatelys funker bare av og til

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:15, lør. 3 oktober 2020

Sendt til Statens vegvesen region midt og Malvik mindre enn et minutt senere

Gatelys utenfor Trombonevegen 9/10 funker bare av og til, ca annenhver dag. Gatelysene ovenfor, nedenfor og ellers i samme gate funker hver kveld, så det må være noe galt i/ved denne stolpen. Dette har vært slik i 1-2 år.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter