Tilbake til alle rapporter

Lyset for gangfeltet lyser feil

Rapportert i kategorien Trafikklys av Carl Christian Bronken 07:25, man. 5 oktober 2020

Sendt til Statens vegvesen region sør og Skien 4 minutter senere

Her er det en lysmast som skal lyse sterkt hvit lys på personovergangen på veien. Dette lyset har aldri lyst der det skal, men istedet langt bortenfor overgangen. Dette lyset blender bilistene. Veldig rart at dette har stått så feil så utrolig lenge.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:04, man. 2 november 2020

  • Greit å fikse dette da det er trafikkfarlig særlig nå som det er tidlig mørkt og mye nedbør.

    Sendt inn av Carl Christian Bronken 09:04, man. 2 november 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:10, man. 30 november 2020

  • Tror ikke de bryr seg

    Sendt inn av Carl Christian Bronken 10:10, man. 30 november 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter