Tilbake til alle rapporter

Mangler vedlikehold. Mangler vedlikehold. Mangler vedlikehold. Mangler vedlikehold. Mangler vedlikehold. Mangler vedlikehold. Mangler vedlikehold. Mangler vedlikehold. Mangler vedlikehold. Mangler vedlikehold. Mangler vedlikehold. Mangler vedlikehold.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Kai Buschmann 23:45, man. 5 oktober 2020

Sendt til Øksnes og Statens vegvesen region nord 5 minutter senere

Mangler vedlikehold. Dette er ikke serlig miljøvennlig med tanke på unødvednig slittasje på biler og folk.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det ser ut til at når man legger inn en jobb i fiks gata mi, så blir denne jobben registrert og det kommer folk og utbedrer etter noen dager. Veldig bra😊

    Sendt inn av Kai Buschmann 11:49, man. 16 november 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter