Tilbake til alle rapporter

Høy hekk ,Solliveien

Rapportert anonymt 15:08, torsdag 8 oktober 2020

Sendt til Larvik og Vestfold 2 minutter senere

Veldig uoversiktlig når en kommer på sykkel ned Gamle Stavernsveien mot rundkjøringa pga en hekk som er altfor høy! Her kommer bilene fort ut av rundkjøringa og fra høyre! Her må huseier få beskjed om klipping!!!!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter