Tilbake til alle rapporter

Mangler fartsdumper

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Øivind Holst 15:59, torsdag 8 oktober 2020

Sendt til Statens vegvesen region nord og Alta mindre enn et minutt senere

Etter det ble utført arbeid på kommunal vannledning og kummer for ca 2 år siden, ble det aldri opprettet nye fartsdumper når veien ble asfaltert. Per i dag er det ingen fartsdumper langs midtbakkveien mellom krysset midtbakkveien/breidablikk og krysset midtbakkveien/gimle/skiveien. Dette har ført til at farten på trafikken har økt betydelig, spesielt opp bakken og over bakketoppen. Dette er en både skole- og barnehagevei.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter