Tilbake til alle rapporter

Ny asfalt som synker sammen pga dårlig forarbeid

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Einar Tryggvason Raen 08:49, lør. 10 oktober 2020

Sendt til Statens vegvesen region sør og Vennesla 1 minutt senere

Hei, i forbindelse med nedsetting av ny kum for fiber ifjor ser det ut som forarbeidet har vært for dårlig. Slik at asfalten nå har sunket og lager en stor dam som ikke var der tidligere

Jeg vil anta at de som utfører dette har krav til utføring? Ser ut til å ha vært slurvet her.

Har noen mulighet til å se på dette?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:22, søn. 8 november 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter