Tilbake til alle rapporter

Jernrør stikker opp gjennom asfalten.

Publisert av Harald Steinmo 21:09, lør. 10 oktober 2020

Sendt til Sør-Varanger og Finnmark 1 minutt senere

Det har i lang tid vært et stålrør som stikker opp gjennom asfalten. Det er satt opp en markør over røret, men vegen blir smalere her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:33, søn. 8 november 2020

  • Dette ble fikset ganske raskt.

    Sendt inn av Harald Steinmo 21:55, søn. 6 desember 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter