Tilbake til alle rapporter

Dype hull i veie¨banen

Rapportert i kategorien Hull i vei av Jan Anders Marheim 18:09, søndag 11 oktober 2020

Sendt til Statens vegvesen region sør og Lier 1 minutt senere

Rappoterte et helt tilsvarende problem for 5 dager siden. Det ble raskt ordnet. Takk for det! Det er dype hull og grøfter i veien hele veien mellom nummer 6 og 12 samt i nedre delen av Finnemarksveien. Det er uforsvarlig å kjøre på veien slik den fremstår i dag. Dette er et stadig tilbakevendende problem.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Kommunen var raskt på plass etter at problemet ble rapportert.

    Sendt inn av Jan Anders Marheim 08:50, tirsdag 10 november 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter