Tilbake til alle rapporter

Stikker opp fjell/stein i veibane

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 19:58, søn. 11 oktober 2020

Sendt til Statens vegvesen region midt og Rissa 1 minutt senere

Stikker opp fjell/stein i veibane, smeller godt i bilen om en er uoppmerksom et lite øyeblikk.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:28, søn. 8 november 2020

  • Fortsatt ikke utbedret

    Publisert anonymt 20:28, søn. 8 november 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:29, søn. 6 desember 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:08, mandag 4 januar 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:24, mandag 1 februar 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:54, mandag 1 mars 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:40, mandag 29 mars 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:46, mandag 26 april 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter