Tilbake til alle rapporter

Mye trær henger ut i veibane, spesielt ille i bakketopper og svinger hvor man må holde sin veibane pga kollisjonsfare. Ikke utført kantslått eller beskjæring siden 2013.

Rapportert i kategorien Trær anonymt 20:05, søn. 11 oktober 2020

Sendt til Rissa 5 minutter senere

Farlig/dårlig sikt pga manglende vedlikehold av kantslått.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 20:28, søn. 8 november 2020

  • Fortsatt ikke utbedret

    Publisert anonymt 20:28, søn. 8 november 2020

  • Still open, via questionnaire, 21:30, søn. 6 desember 2020

  • Still open, via questionnaire, 06:07, man. 4 januar 2021

  • Still open, via questionnaire, 06:24, man. 1 februar 2021

  • Still open, via questionnaire, 06:55, man. 1 mars 2021

  • Still open, via questionnaire, 08:39, man. 29 mars 2021

  • Still open, via questionnaire, 14:46, man. 26 april 2021

  • Still open, via questionnaire, 21:33, man. 24 mai 2021

  • Still open, via questionnaire, 22:42, man. 21 juni 2021

  • Still open, via questionnaire, 23:02, man. 19 juli 2021

  • Still open, via questionnaire, 11:44, tir. 17 august 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?