Tilbake til alle rapporter

Dumper i Fv 172

Rapportert i kategorien Hull i vei av Anders Henriksen 20:09, tir. 16 august 2011 ; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Sørum og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Fv 172 ved Sørumsand skole. Dump hvor høyspentkabel går under veien. Samme sted ved innkjøring Løypevegen. Dump hvor avløpsledning (?) går under veien. Begge disse "kommer snikende" en tid etter nyasfaltering, og er nå så ille at glass klirrer i skapet når tunge biler passerer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 21:57, tir. 13 september 2011

  • Still open, via questionnaire, 22:55, tir. 11 oktober 2011

  • Still open, via questionnaire, 07:22, ons. 9 november 2011

  • Still open, via questionnaire, 08:49, ons. 7 desember 2011

  • Still open, via questionnaire, 16:36, ons. 4 januar 2012

  • Still open, via questionnaire, 19:30, ons. 1 februar 2012

  • Still open, via questionnaire, 21:39, ons. 29 februar 2012

  • Still open, via questionnaire, 22:39, ons. 28 mars 2012

  • Still open, via questionnaire, 23:23, ons. 25 april 2012

  • Still open, via questionnaire, 11:34, tor. 24 mai 2012

  • Still open, via questionnaire, 12:34, tor. 21 juni 2012

  • Still open, via questionnaire, 13:13, tor. 19 juli 2012

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 14:50, tor. 16 august 2012

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Anders Henriksen 14:50, tor. 16 august 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?