Tilbake til alle rapporter

Englaugsgutua, gatelys nr. 3 fra Ådalsbrukvegen.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:07, man. 12 oktober 2020

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 3 minutter senere

Har ikke virket på over et år.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:11, tir. 10 november 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:14, tir. 8 desember 2020

  • Malmvegen 2345, Ådalsbruk- dårlig vei. Trenger reperasjon - mange groper og hull.

    Publisert anonymt 17:19, torsdag 13 mai 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter