Tilbake til alle rapporter

Gatelykt lyser ikke

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 09:13, tir. 13 oktober 2020

Sendt til Statens vegvesen region sør og Kongsberg 2 minutter senere

Gatelykt ved lekeplass i Wernerløkka lyser ikke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:24, tir. 10 november 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:46, ons. 9 desember 2020

  • Sjekket gatelykten 9.12.2020 ca. kl. 5.15. Den lyste fortsatt ikke.

    Publisert anonymt 06:46, ons. 9 desember 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:23, torsdag 7 januar 2021

  • Sjekket på nytt gatelykten 7.1.2021 ca. kl. 5.15. Den lyste dessverre fortsatt ikke.

    Publisert anonymt 06:23, torsdag 7 januar 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:21, torsdag 4 februar 2021

  • Passerte gatelykten 3.2.2021 ca. kl. 5.30, og da lyste den ikke.

    Publisert anonymt 07:21, torsdag 4 februar 2021

  • Ttt

    Publisert anonymt 07:26, torsdag 4 mars 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter