Tilbake til alle rapporter

Gatelys mangler og har vært vekke i vekesvis.No må det skje noko🤬

Rapportert i kategorien Gatelys av Frode Naustdalslid 06:09, ons. 14 oktober 2020

Sendt til Naustdal og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Vekesvis uten gatelys. Kven må på bana og fikse dette, og det må skje fort. Ber om at dette blir gjort noko med kjapt, denne vegen er mykje brukt til turgåing.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter