Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys ved buss ved busstopp "Berg vest" på veg 661. Lysmasten ble tatt ned tidlig i sommer, og den ble lagt i veggrøfta, og der ligger den fortsatt.

Rapportert i kategorien Gatelys av Arve Berg 09:56, onsdag 14 oktober 2020

Sendt til Statens vegvesen region midt og Skodje 4 minutter senere

Uten gatelys er det stummende mørkt. Lysmasten ble tatt ned tidlig i sommer, og nå er det tid for at det blir gatelys igjen. Det er barn, ungdom og eldre som bruker bussen daglig. Det haster å få gatelyset på plass før det blir noen skader seg.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter