Tilbake til alle rapporter

Gatelykt lyser ikke

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 08:11, fre. 16 oktober 2020

Sendt til Statens vegvesen region sør og Kongsberg 4 minutter senere

Gatelykt i Lurdalsveien ved krysset mellom Lurdalsveien og Seterveien lyser ikke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:25, man. 14 desember 2020

  • Sjekket gatelykten 9.12.2020 ca. kl. 17.30. Den lyste fortsatt ikke.

    Publisert anonymt 07:25, man. 14 desember 2020

  • Observerte at gatelykten lyste mandag 11.1.2021 ca. kl. 20.

    Publisert anonymt 06:46, tirsdag 12 januar 2021, markert som fikset

  • Tirsdag 12.1.2021 ca. kl. 18 var gatelykten atter mørk.

    Publisert anonymt 07:25, onsdag 13 januar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter