Tilbake til alle rapporter

Flere dumper og nedsunket asfalt

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 12:52, søndag 18 oktober 2020

Sendt til Hjelmeland og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Flere dumper og nedsunket asfalt vest for Sildafjelltunnelen på fylkesveien mot Jøsenfjordkrysset ved Rv.13. De fleste er i høyre kjørebane når man kjører østover mot bygda Jøsenfjorden. Dette fører til trafikkfarlige situasjoner ved at bilførere ofte bruker feil kjørebane for å slippe "dumpene". Vegen er smal fra før av, og det er derfor viktig at hele vegen kan brukes på en god og trygg måte.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:18, søndag 15 november 2020

  • Det var enkelt å melde inn sak på «fiksgatami», men jeg er usikker på om det skjer noe videre...

    Publisert anonymt 14:18, søndag 15 november 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter