Tilbake til alle rapporter

Mangler lys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:23, søn. 18 oktober 2020

Sendt til Røyken og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Det har manglet lys lenge utenfor Bråsetlia 6

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 05:37, man. 16 november 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:32, tir. 15 desember 2020

  • Håper det snart blir lys - det er veeeeldig mørkt !

    Publisert anonymt 08:32, tir. 15 desember 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:24, tirsdag 12 januar 2021

  • Det hjelper jo ikke å melde fra.....

    Publisert anonymt 17:24, tirsdag 12 januar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter