Tilbake til alle rapporter

Oversvømt skole vei.

Rapportert i kategorien Vannforsyning av Thomas helland 09:09, tirsdag 20 oktober 2020

Sendt til Fitjar 1 minutt senere

Veien blir oversvømt hver gang det regner kraftig. På hver side er det en bekk og det gjør det svært farlig for skoleunger som skal over når en ikke ser forskjell på hva som er vei eller bekk når alt er oversvømt. Kjenner og til biler som har blitt ødelagt ifølge av at de har fått vann inn i motoren. Dette er et problem som har vart i mange år, veien går over en myr så her må det utbedres skikkelig for å løse dette.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter