Tilbake til alle rapporter

Meget dårlig midlertidig vei

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 06:35, onsdag 21 oktober 2020

Sendt til Spydeberg og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Her er det veiarbeid som har pågått i lang tid, med midlertidig vei. Veidekket er nå så dårlig, hullete og dumpete at til og med å kjøre en SUV igjennom dette strekket byr på problemer. Hadde vært fint for oss som må kjøre denne veien hver dag om det midlertidige dekket ble laget skikkelig, så vi slipper å ødelegge bilene våres for flere tusen kroner.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter