Tilbake til alle rapporter

Flere gatelys er ute av drift. Gjelder hele Hagnesringen.

Rapportert i kategorien Gatelys av Frode Volden 09:33, ons. 21 oktober 2020

Sendt til Statens vegvesen region midt og Vestnes 1 minutt senere

Til tross for utskiftinger av lyktestolper den siste perioden er det flere lys som fremdeles ikke fungerer eller blinker.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?