Tilbake til alle rapporter

Navneskilt for Torvhaugveien på Melbu mangler fortsatt.

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter anonymt 13:57, ons. 21 oktober 2020

Sendt til Statens vegvesen region nord og Hadsel 2 minutter senere

For en god del år siden ble veinavnskiltet i Torvhaugveien borte. Vi har tidligere (2 eller 3 år siden) prøvd å rapportere dette på FiksGataMi men ingenting har skjedd. Veien mangler fortsatt navneskilt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:31, ons. 18 november 2020

  • Gata mangler ennu navneskilt etter flere år og minst 2 varsler om dette.

    Publisert anonymt 14:31, ons. 18 november 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:18, ons. 16 desember 2020

  • Veinavn-skilt mangler fortsatt etter flere år.

    Sendt inn av Tove Hågensen 16:42, mandag 31 mai 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter