Tilbake til alle rapporter

Fotgjengerfelt mangler skilt. Skulle også vært gatelys der.

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 23:04, ons. 21 oktober 2020

Sendt til Statens vegvesen region sør og Kongsberg 1 minutt senere

Det er veldig mørkt der, vanskelig å se om det kommer fotgjengere. Skulle også vært skiltet. Når det er vinter, ser man ikke fotgjengerfeltet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:41, tor. 26 november 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter