Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Håvard Andreas Strande 13:49, tor. 22 oktober 2020

Sendt til Statens vegvesen region midt og Molde 1 minutt senere

Fra rundkjøring ved flyplassen på Årø og inn til Strande har det i lang tid vært mange mørke gatelys. Mange av lysene som ikke virker ligger etter hverandre slik at det blir helt mørkt på lengre strekninger. Noen av lysene har ikke virket siden 2015/2016.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:53, tor. 19 november 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:23, tor. 17 desember 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:03, torsdag 14 januar 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:29, torsdag 11 februar 2021

  • Fortsatt 2 lys som ikke lyser

    Sendt inn av Håvard Andreas Strande 15:29, torsdag 11 februar 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Håvard Andreas Strande 16:00, torsdag 11 mars 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter