Tilbake til alle rapporter

6 gatelys som ikke lyser på sykkelstien mellom Narverødveien og Ulvikveien

Rapportert i kategorien Gatelys av Øyvind Nilsson 20:57, torsdag 22 oktober 2020

Sendt til Statens vegvesen region sør og Tønsberg 2 minutter senere

5 gatelys som ikke lyser på strekningen av sykkelstien mellom Glitneveien og den sørlige enden av Guginsvei. 3 av disse lysene er på rad og dermed er det 100 meter gjennom skogen som er helt mørklagt. I tillegg er det en lykt som ikke lyser på den korte delen av samme sykkelsti mellom Narverød veien og Glitneveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • 👍

    Sendt inn av Øyvind Nilsson 13:01, søndag 22 november 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter