Tilbake til alle rapporter

Tette grøfter

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister anonymt 09:46, fre. 23 oktober 2020

Sendt til Sogndal 4 minutter senere

Tette grøfter. Det her tidlegare vore flaum i gata som resulterte i vannskade i hus på grunn av dårlege grøfte. Ber om at de kjem og tar busker og kratt som har vekst til i grøft slik at vatne får renne fritt. Ønskjer ikkje vatten inn i hus og heim.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:09, fre. 20 november 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:32, søndag 17 januar 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:57, onsdag 24 februar 2021

  • Problemet har ikkje blitt løyst, ventar fortsatt

    Publisert anonymt 22:57, onsdag 24 februar 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:33, torsdag 25 mars 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:57, onsdag 5 mai 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter