Tilbake til alle rapporter

Mørkt gatelys, vært sånn i mange år

Rapportert i kategorien Gatelys av Stian Olaisen 10:38, fre. 23 oktober 2020

Sendt til Brønnøy og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Det har vært et mørkt gatelys i mange år.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?