Tilbake til alle rapporter

Død grevling

Publisert av Gisle Eikeland 15:08, lør. 24 oktober 2020

Sendt til Telemark og Skien 1 minutt senere

Det ligger en død grevling i overvannsgrøfta mellom vegen og G/s vegen.Bør fjernes før det samler seg åtseletere og det begynner å lukte.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Den var borte neste gang jeg syklet forbi

    Sendt inn av Gisle Eikeland 11:17, tor. 26 november 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter