Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 18:26, man. 26 oktober 2020

Sendt til Kristiansand og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Gatelyset virker ikke her heller

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:51, man. 23 november 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:21, man. 21 desember 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:24, mandag 18 januar 2021

  • Tok kontakt med kommunen via innloggingen på kommunens nettside og sendt samme beskjed 8.1.2021 8.2.2021 eller nesten 4 måneder siden opprinnelig melding er det nå lys i gata Er usikker på om det er kommunen som fikset det fordi jeg direkte kontakt eller om det ble ordnet gjennom kontakt fra denne siden, fiksgatami.no Men ellers takk for innsatsen

    Publisert anonymt 21:36, tirsdag 16 februar 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter