Tilbake til alle rapporter

Gatelys som ikke fungerer

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 11:31, tirsdag 27 oktober 2020

Sendt til Statens vegvesen region nord og Alta 4 minutter senere

Flere gatelys er gåen fra skolen og opp rundt grønnlia og ned åsbakken. Dette må fikses for det er skoleelever som ferdes langs denne veien. Nu som det er mørkt både morgen og ettermiddag.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter