Tilbake til alle rapporter

Mørke gatelykter

Rapportert i kategorien Gatelys av Reidun.helene.mjell@gmail.com 20:38, ons. 28 oktober 2020

Sendt til Naustdal og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Mange mørke gatelykter i byggefeltet, håper de kan fikse dei. Kan bli mange knall og fall i mørke, som kan føre til beinbrudd.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter