Tilbake til alle rapporter

Det er et gatelys helt innerst i gata som blinker og slutter å lyse.

Rapportert i kategorien Gatelys av tors@odalvvs.no 12:12, tor. 29 oktober 2020

Sendt til Nord-Odal og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Det er et gatelys helt inne i gata som har sluttet å lyse. Det lyser i en halvtime så slokker det. Står i blinker. Har i tillegg sagt ifra til kommune for en stund tilbake.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter