Tilbake til alle rapporter

Gatelys i ustand.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 13:16, søn. 1 november 2020

Sendt til Kvam herad og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Gatelys i ustand , virker av og til.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • God erfaring då problem blei løyst i løpet av kort tid😊

    Publisert anonymt 07:01, man. 30 november 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter