Tilbake til alle rapporter

Mangelfult rekkverk, ned brøytet

Rapportert anonymt 10:35, man. 2 november 2020

Sendt til Hammerfest og Finnmark 5 minutter senere

Rekkverket ved øvre stornes er skadet og mye nedbrøytet. rekkverket er mangelfult og vil ikke fungere som tiltenkt. itillegg får vi på nedsiden av veien store snømengder ned på innkjørsel/tomt ved brøyting av vei, dette kan føre til materielle skader.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter